Obchodní zástupci - Z + M servis - Specialista na tisková řešení

Obchodní zástupci

Nejvyužívanější a pro naše obchodní partnery rovněž nejvýhodnější spolupráci zajišťuje tým našich obchodních zástupců a obchodních asistentek.

 

Obchodní zástupci operují ve všech regionech České republiky. Jejich hlavním posláním je navázání a udržení dobrých obchodních vztahů, prezentace zboží a služeb naší společnosti, dohoda na konkrétních obchodních podmínkách spolupráce, zajištění realizace dohodnutých dodávek a ověřování spokojenosti našich obchodních partnerů.

Každý obchodní zástupce spolupracuje s obchodní asistentkou, jejímiž hlavními činnostmi jsou příprava obchodních jednání, zajišťování kompletace a odesílání zakázek včetně doprovodné dokumentace a zajišťování poprodejního servisu.

Spolupráci prostřednictvím obchodních zástupců pokládáme za nejefektivnější, protože při osobním jednání je možné nejlépe posoudit nejvýhodnější rozsah a formu spolupráce, včetně možnosti upřesnění obchodních podmínek (ceny, způsoby dodání apod.).

Máte-li zájem o nezávaznou nabídku našich služeb, objednejte si prosím schůzku s obchodním zástupcem naší společnosti na kontaktní adrese , popř. telefonním čísle: +420 597 010 365

 

Za Váš zájem předem děkujeme.