Péče o zákazníky - Z + M servis - Specialista na tisková řešení

Péče o zákazníky

Naše společnost Z+M servis, klade velký důraz na kvalitní osobní péči a obslužnost všech našich zákazníků.

 

Zajištění péče o zákazníky má na starost více než 35členný tým obchodního oddělení.

Obchodní tým je složen z obchodních zástupců, kteří působí přímo u zákazníků v terénu a z obchodních asistentek, které zabezpečují jednak podporu obchodním zástupcům, ale hlavně mají na starost operativní komunikaci se zákazníky.

V praxi to znamená, že každého našeho aktivního, nebo potencionálního zákazníka má na starost příslušný obchodní zástupce společně s jeho asistentkou.

Díky tomu má každý náš zákazník zajištěný komfort "svého" týmu, který reaguje na jeho požadavky, podněty a potřeby.

Stejně jako je naší snahou komplexní tiskové řešení na míru, tak i v způsobu jednání a obsluhy našich obchodních partnerů se snažíme o totéž.

Z tohoto důvodů u nás nenaleznete unifikovaný systém zpracování nabídky, objednávky a dodání služby nebo zboží. Proto po dohodě s Vámi vytvoříme kombinaci všech našich možností tak, abyste se cítili co nejkomfortněji.

Jeden z možných modelů vývoje obchodního případu od prvního kontaktu až po navázání dlouholeté spolupráce.

Po prvním telefonním rozhovoru, který vzejde buď z vaší poptávky, nebo Vás naopak oslovíme prostřednictvím jedné z našich asistentek obchodu, asistentka s Vámi dohodne informativní nezávaznou schůzku s naším obchodním zástupcem. Tento se dostaví ve smluvený den a hodinu do vaší firmy, nebo sídla úřadu.

Následně s vámi po krátkém představení naší společnosti probere vaši aktuální situaci a dle tohoto navrhne vhodné řešení.

Po této první schůzce od nás dostanete písemnou konkrétní nabídku s navrhovaným řešením a popsanými veškerými podmínkami spolupráce.

V případě akceptace nabídky proběhne první objednávka, nebo testovací fáze s cílem vyzkoušet nabízené služby a produkty.

V rámci nabídky dostanete samozřejmě i kontakty na obchodní asistentku, která s vámi, nebo s kontaktní osobou ve vaší společnosti, bude po nastartování spolupráce řešit provozní záležitosti, jako jsou objednávky, fakturace a případné reklamace.

Obchodní zástupce, s kterým jste dohodu o spolupráci navázal, je samozřejmě i nadále odpovědný za vaší spokojenost a řeší s vámi veškeré nově vzniklé možnosti rozvoje, nebo úpravy spolupráce. Současně je také společně s přidělenou obchodní asistentkou vašim kontaktním důstojníkem, který za vás řeší veškeré požadavky plynoucí z naší vzájemné spolupráce.

Jak objednat?

Zboží nebo služby můžete u nás objednávat, dle toho co vám nejvíce vyhovuje, tzn.

  • osobně, prostřednictvím OZ, při pravidelných cyklických návštěvách, kdy současně přiváží a odváží například tiskové kazety
  • telefonicky, mailem, faxem, přes e-shop

 

Jak dodáváme?

Zboží našim zákazníkům dodáváme zdarma na místo určení a je možno kombinovat několik možností dodávek:

  • osobně prostřednictvím OZ, při pravidelných návštěvách dle předem dohodnutého intervalu
  • přepravní společností PPL, DPD, Česká pošta
  • dodávky formou konsignačního skladu, kdy vás předskladníme dostatečnou zásobou spotřebního materiálů a budeme pravidelně tento stav skladu doplňovat
  • osobním odběrem v Z+M servis

 

Jak řešíme reklamace?

Reklamace řešíme na základě vašeho požadavku výměnou kus za kus do 24hodin.

Servisní podmínky a reakční doby můžeme specifikovat servisní smlouvou.

Aktuální Reklamační řád zde.