Profil firmy - Z + M servis - Specialista na tisková řešení

Profil firmy

Česká společnost Z+M servis, spol. s r.o., působí na trhu od roku 2000 a specializuje se na poskytování služeb a dodávky produktů v oblasti tiskového prostředí. Během své více než desetileté působnosti jsme se stali přední firmou v oboru a to nejen v České, ale i v Slovenské republice.

 

Naše společnost se od svého vzniku dynamicky rozvíjí a v současné době zaměstnává více než 200 zaměstnanců.  Hlavní sídlo firmy, včetně veškeré výroby a skladů je soustředěna v Ostravě. Pro zajištění adekvátní plošné podpory a obsluhy všech zákazníků v České a Slovenské republice, máme zřízeny obchodní pobočky v Brně, Praze a Slovenské Čadci.

 

V minulosti naší specializací byla pouze výroba alternativních a renovovaných tiskových kazet. S tímto oborem máme bohaté zkušenosti, které neustále rozšiřujeme a v dané oblasti se v dnešní době řadíme mezi největší výrobce v ČR a SR.

 

Postupem času jsme však začali našim zákazníkům zajišťovat další související služby v podobě servisního zabezpečení tiskáren a dodávky tiskových strojů samotných. Dle reakcí našich zákazníku jsme si uvědomili, že toto je směr, který chceme dále rozvíjet a proto našim hlavním cílem je zabezpečení komplexní péče v oblasti tiskového prostředí.  Komplexnost v našem případě znamená vše, co nějakým způsobem souvisí s tiskem a v dnešní době umíme našim zákazníkům nabídnout tiskové nebo multifunkční zařízení od nejmenších až po nejvýkonnější stroje dostupné na trhu. Dodávky těchto strojů řešíme různými formami, jako jsou pronájmy, bezplatné zápůjčky, prodej a další na míru přizpůsobené možnosti s ohledem na co největší úsporu nákladů na tisk. Samozřejmostí je veškeré záruční a pozáruční servisní zabezpečení.

 

Do komplexních projektů se vždy snažíme společně se zákazníkem navrhnout ty modely strojů, do kterých umíme sami vyrábět alternativní tonerové a inkoustové tiskové kazety. Díky tomuto jsme schopni dosáhnout velice zajímavých úspor nákladů v oblasti tisku.

 

V naší nabídce naleznete také softwarové produkty na správu a monitoring tisku, IT vybavení jako PC stanice, notebooky, servery a v neposlední řadě také nabídku papíru.

 

Pro plnění našeho cíle, kterými je již zmíněna komplexnost služeb, jsme začali spolupracovat s některými vybranými výrobci a v dnešní době jsme autorizovanými partnery značek DELL, KYOCERA, SAMSUNG a XEROX.

 

Do struktury naší společnosti patří i velkoobchodní divize, která zajišťuje veškerý velkoobchodní prodej spotřebního materiálů, včetně prodeje potřebných materiálů pro renovaci tiskových kazet.

 

Produkty a služby je možno realizovat v režimu tzv. "Náhradního plnění" dle zákona o zaměstnanosti č.435/2004sb. přes naši sesterskou společnost Z + M Partner, spol. s r.o. a to vždy na základě vzájemné dohody.